אני כאן בשבילכם לשחזר כל אירוע קרוב ללבכם ולהפיק כל חלום שתרצו

הפקת אירוע מסע כומתה חוזר- 30 שנה אחרי

פלוגת מאי 87, מגדוד 890, של חטיבת הצנחנים, החליטה לבצע מסע כומתה חוזר, 30 שנים אחרי… 

30 שנים אנחנו ביחד, מלווים את המשפחות השכולות היקרות כל כך לליבנו, שמחים האחד בשמחתו של השני, מחוברים כפי שרק חיילים לוחמים בצבא ההגנה של ישראל יכולים.
הפעם החלטתי לתת למשפחות ולילדים שלנו להבין את האחווה של פעם. את החברות ואת העצמה האדירה של פלוגה לוחמת בגדוד צנחנים מפואר.
נפגשנו באנדרטת הצנחנים בתל נוף, שם התחלנו את המסע המקורי, יחד עם בני גנץ שהיה המג"ד שלנו, עם מג"ד 890 הנוכחי והחיילים שלו, המשפחות השכולות, הילדים, הנכדים והמשפחות שלנו ונסיים היכן שסיימנו 30 שנים קודם, בגבעת התחמושת.
חוה"מ פסח, 13/4/17, 10:00 – אירוע של פעם ב-30 שנה…

Previous
Next

שום תמונה או סרטון, לא ימחישו את מה שהלב הרגיש

התחלנו באנדרטת הצנחנים בתל נוף, שם התחלנו את המסע המקורי, זוכרים את אלו החקוקים מאחור על קיר האבן, יחד עם בני גנץ הכל כך אנושי, שהיה המג"ד שלנו ואשתו רויטל המדהימה שהיתה מש"קית הת"ש שלנו בגדוד, יחד עם מג"ד 890 הנוכחי, המשפחות השכולות, הילדים, הנכדים והמשפחות שלנו, צעדנו כולנו בדרך המקורית, חיילים, ילדים, נכדים, הורים, סבים וסבתות וסיימנו היכן שסיימנו 30 שנים קודם, בטקס מרגש בגבעת התחמושת, בו זכרנו את חברינו, הענקנו מחדש את הכומתות והתרגשנו כמו ילדים.

מעבר לחוויה הכל כך מרטיטה, מרגשת ומטורפת שאין לי שום דרך להסביר אותה במילים, היה מרגש עד דמעות. לצעוד עם ההורים והאחים של חברינו שנפלו.

אני כאן בשבילכם להפיק את האירועים הקרובים ללבכם ולשחזר כל מה שלבכם חפץ בו

שלכם,

אבי ברקת

שלחו מייל

מעדיפים לפנות בכתב? אין בעיה, שלחו מייל עם כל שאלה או בקשה ואחזור אליכם בהקדם.

התקשרו

לא סגור על הקונספט? נשארו לכם שאלות? אין בעיה! התקשרו אליי ואשמח לענות על כל שאלה ליצור עבורכם את החוויה המושלמת

קבעו פגישה

משרדי נמצא ברח' הנציב 6 תל אביב
אני זמין גם במודיעין

מבצע קלשון 10, מודיעין

YouTube